Sprzątanie mieszkań i domów

Sprzątanie mieszkań i domów

Sprzątanie mieszkań i domów Krosno

Firma KROS CLEAN wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje szeroki wachlarz usług jednorazowych lub regularnych w ramach utrzymania czystości w mieszkaniach oraz domach jednorodzinnych.

Oferując swoje usługi w zakresie sprzątania mieszkań nie zamykamy się na potrzeby wyłącznie jednej grupy odbiorców. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług niezależnie od tego, czy przyjdzie nam sprzątać mieszkanie o niewielkim metrażu, czy też dom jednorodzinny liczący sobie setki metrów powierzchni użytkowej. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i odpowiedzialny.

Dysponujemy sprawdzonym i doświadczonym personelem, który wykona wszystkie powierzone nam prace w profesjonalny i rzetelny sposób, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo przedmiotów znajdujących się wewnątrz mieszkania. Nasze usługi świadczymy zarówno przy użyciu własnego profesjonalnego sprzętu, odpowiednich detergentów chemicznych posiadających stosowne certyfikaty jak i środków, i sprzętu klienta.

W zależności od potrzeb i oczekiwań naszego zleceniodawcy, jesteśmy w stanie wykonać zarówno usługi wchodzące w zakres prac podstawowych jak również usługi obejmujące dodatkowe czynności, takie jak na przykład – mycie okien, czyszczenie podłóg, posadzek i dywanów.

 

Podstawowy zakres czynności wchodzących w skład cyklicznego serwisu:

  • odkurzanie podłóg, dywanów i wykładzin,

  • czyszczenie podłóg na mokro,

  • wycieranie kurzu z mebli, półek i sprzętu domowego,

  • przecieranie witryn, gablot i biblioteczek,

  • przecieranie włączników i gniazdek elektrycznych,

  • czyszczenie drzwi, parapetów, listew przypodłogowych,

  • wyrzucanie śmieci do odpowiednich kontenerów,

  • sprzątanie kuchni, łazienek i pomieszczeń sanitarnych,

  • czyszczenie sprzętu AGD

Posprzątamy mieszkanie za Ciebie

W zależności od wybranego zakresu prac, możliwe jest powierzenie nam wykonania jednorazowej usługi sprzątania mieszkania lub też zlecenie sprzątania na dłuższy okres czasu w wybranych dniach tygodnia lub miesiąca.

Nasz zespół świadczy ponadto usługi związane ze sprzątaniem mieszkań i domów jednorodzinnych po przeprowadzonych w nich pracach remontowo-budowlanych.

Cena sprzątania uzależniona jest od powierzchni mieszkania / domu jednorodzinnego, stopnia zabrudzenia, częstotliwości, zakresu prac, rodzaju i ilości niezbędnych środków czystości.

Ceny zaczynają się od 80 zł.

 

 

Zadzwoń: 733 609 608