Mycie elewacji budynków

Mycie elewacji budynków

Mycie elewacji Krosno

Niezwykła architektura wymaga niezwykłej usługi czyszczącej. Jest to spowodowane tym, że pojedyncze elementy szklane bądź fasady są często niedostępne i trudne do czyszczenia.

Proponowana przez nas usługa jest odpowiednia do praktycznie każdego rodzaju powierzchni, ale przede wszystkim oferujemy idealne rozwiązanie dla powierzchni szklanych i fasad w przypadku których dotarcie do miejsca pracy jest trudne albo nawet nieosiągalne.

Wykorzystywane przez nas urządzenia do mycia elewacji wodą zdemineralizowaną to niezwykle wydajny sprzęt pozwalający na dokładne czyszczenie również delikatnych powierzchni, całkowicie nieszkodliwy dla architektury.

Woda zdemineralizowana czyści nie tylko szybciej, ale również dokładniej. Natychmiastowo łączy się z cząsteczkami brudu i wypłukuje je oraz natychmiast wysycha nie pozostawiając żadnych śladów ani smug. Dzięki zastosowanej technologii czyszczone powierzchnie dłużej pozostają czyste oraz są bardziej odporne na powtórne zanieczyszczenie.

   Usługę mycia elewacji wykonujemy na terenie całego kraju!   

Oferowana przez nas usługa wykorzystuje inteligentny system czyszczący, który jest jednym z najskuteczniejszych i najbardziej wydajnych. Poniższe fakty dowodzą jakości naszej usługi:

  • prace czyszczące wykonujemy na wysokości nawet 21 metrów, a kontrola procesu mycia odbywa się z poziomu gruntu bez użycia zwyżki, podnośnika koszowego, nożycowego bądź drabiny. Oznacza to oszczędność czasu, pieniędzy i przede wszystkim bezpieczeństwo

  • czyszczenie jest 10 razy szybsze niż tradycyjnymi metodami, pozwala na mycie nawet do 200 metrów kwadratowych na godzinę

  • użycie wody zdemineralizowanej nie wymaga używania chemicznych środków czyszczących, a tym samym gwarantuje również perfekcyjne rezultaty bez pozostawiania brzydkich smug. Tym samym chronimy środowisko

  • GWARANCJA REZULTATU!!! Perfekcyjne czyste powierzchnie bez pozostawiania brzydkich smug!

Czyszczenie szkła i fasad budynków

Technologia jaką wykorzystujemy pozwala nam pracować w każdych warunkach zewnętrznych. Możemy zadbać o czystość szkła i fasad budynków, paneli słonecznych, modułów fotowoltaicznych, pokryć dachowych, przystanków autobusowych oraz różnego typu nośników reklamowych. Wykorzystujemy do tego specjalistyczne, obrotowe szczotki czyszczące. Są one elektrycznie napędzane – posiadają obustronny napęd – i dzięki własnemu ciężarowi doskonale sprawdzają się na czyszczonych powierzchniach.

 

 

 

 


 

 

 

 

Cena oferowanej usługi uzależniona jest od rodzaju i dostępności powierzchni myjącej, stopnia zabrudzenia oraz twardości wody.

Celem poznania indywidualnej oferty zachęcam do bezpośredniego kontaktu.

 

 

Zadzwoń: 733 609 608