Czyszczenie kostki brukowej

Czyszczenie kostki brukowej

Kostka brukowa to nawierzchnia, która jest trwała, jednak potrzebuje regularnej pielęgnacji. Z biegiem czasu ulega różnego rodzaju zabrudzeniom. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem i odświeżaniem kostki brukowej. Świadczone przez nas usługi czyszczenia kostki brukowej są wykonywane przy pomocy nie zawodnych urządzeń, w których zastosowano technologię wysokiego ciśnienia wody. Gwarantuje to usuwanie zabrudzeń atmosferycznych, komunikacyjnych oraz budowlanych. Wysokociśnieniowe urządzenia, którymi dysponujemy zapewniają natychmiastowy efekt. Zaletą ich jest możliwość odprowadzania bezpośrednio zanieczyszczeń. Nie występuje tak zwany efekt „chlapania błotem” – wszystkie zanieczyszczenia zostają w bębnie czyszczącym. Dysze urządzenia ustawione są pod odpowiednim kątem, dzięki czemu urządzenie nie wypłukuje fug oraz czyści równomiernie i dokładnie. Ponadto dzięki dobraniu odpowiedniej i sprawdzonej chemii potrafimy poradzić sobie z wyjątkowo ciężkimi zabrudzeniami, takimi jak oleje, farby, tłuszcze czy gumy do żucia. Oferujemy Państwu profesjonalne mycie i czyszczenie kostki brukowej w Krośnie oraz w województwie podkarpackim.

Czyszczenie kostki brukowej jest ważne, bo tylko dzięki takiemu zabiegowi przedłużymy jej żywotność oraz zabezpieczymy ją przed zarysowaniami, zaciekami czy ścieraniem. Mycie kostki zapobiega również osadzaniu się na jej powierzchni mchu i porostów. Regularne czyszczenie kostki brukowej oraz bieżące jej mycie zapewni wieloletnią eksploatację w należytym stanie.

Cena mycia i impregnacji kostki brukowej uzależniona jest od metrażu, typu, jej wieku oraz rodzaju zanieczyszczeń jakie są do usunięcia. Miejsce, otoczenie (ogrody) i sposób położenia (spady, szerokość fug) mogą mieć również znaczący wpływ na koszty realizacji czyszczenia kostki brukowej. Jesteśmy w stanie dopasować się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań zleceniodawcy. Przy dużych powierzchniach istnieje możliwość negocjacji cen.

 

 

Zadzwoń: 733 609 608

Leave a Reply

Your email address will not be published.